20 grudnia 2013

Pomysł na dobry prezent - KUP KALENDARZ!


                Przyznać się, kto z Was jeszcze nie ma kupionych prezentów? Ja niestety też nie skompletowałam jeszcze wszystkiego, a na myśl o pójściu do galerii handlowej mam gęsią skórkę. Wystarczy, że wynosząc śmieci widzę gorączkę zakupów w postaci zakorkowanych ulic, które na co dzień świecą pustkami.
                Dla tych wszystkich z Nas przygotowałam dzisiaj idealny prezent świąteczny DLA KAŻDEGO!


                Prezent idealnie pro-genderowy, bo nie ogranicza nas płeć, wiek ani status społeczny obdarowywanego – uwierzcie, KAŻDY będzie wniebowzięty takim prezentem.
                Mowa oczywiście o kalendarzu – banał, powiadacie? Nie tym razem! Słyszeliście kiedyś o Schronisku w Korabiewicach? Jeśli nie – czym prędzej musicie to nadrobić. Jest to schronisko, które wykupiła Fundacja Viva!, zasilane przez darczyńców, dzięki czemu udaje mu się prosperować tak dobrze i mieć za wychowanków nie tylko psy i koty, ale również konie, kozy, krowy, świnie, do niedawna – również niedźwiedzie! Miejsce jest magiczne, pełne wolontariuszy, którzy codziennie dbają o jego mieszkańców.

                Aby schronisko mogło funkcjonować w należytych standardach – potrzebuje wsparcia – NASZEGO wsparcia. Najłatwiej jest to wsparcie połączyć z jakimś materialnym przedmiotem, który w zamian za naszą pomoc, będziemy mogli otrzymać – to psychologicznie jakoś bardziej korzystne dla mózgu wielu ludzi, aniżeli zwyczajny przelew na konto. Stąd Viva! wyszła naprzeciw temu!
                W cenie jedynych 18 złotych możemy zamówić kalendarz, w którym znajdują się zdjęcia podopiecznych ze schroniska w Korabiewicach – to właśnie dla nich jest to wsparcie, o którym będą Ci przypominać przez następne 12 miesięcy z kart kalendarza.
                Kupcie dla siebie – u nas już wisi na ścianie w oczekiwaniu na styczeń. Kupcie dla mamy i taty, dla babci i dziadka, dla siostry i brata, dla dziewczyny i chłopaka, dla partnerki i partnera, dla żony i męża, dla kochanki i kochanka - jest on idealnym prezentem dla każdego – rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Ucieszą się, że pomimo przydatnego kalendarza – wspierasz w ich intencji dobrą sprawę.
                Dlatego nie obijaj się, kliknij , przy okazji przejrzyj też listę rzeczy na aukcji użytkownika VivaKorabiewice, pieniądze z ich sprzedaży również zasilają finansowo schronisko.
                Pamiętajcie, że potrzeby takiego schroniska są ogromne. Poza miesięcznymi kosztami utrzymania samych zwierząt (50 000 złotych!) dochodzą koszty związane z remontem schroniska – ostatni orkan Ksawery negatywnie odbił się na wielu boksach dla zwierząt, nie wspominając, że wiele miejsc potrzebuje przebudowy.


6 komentarzy:

 1. Kupiłam :) Bardzo dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że kalendarz kupuje coraz więcej osób :)

   Usuń
 2. kupiłam już jakiś czas temu kalendarz i trochę karmy dla zwierząt w Korabiewicach, warto też o tym wspomnieć, 1kg karmy za 2zł, dla nas to właściwie nic, a dla zwierząt niezbędny produkt by przetrwać. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że zwracasz również na to uwagę :) Korabiewicom pomagać można na wiele sposobów - fajnym rozwiązaniem jest też stały przelew z niewielką kwotą (nawet 2zł) miesięcznie :)

   Usuń
 3. no i to jest pomysł super !
  Wesołych świąt :)

  dodaje do obserwowanych
  http://lukaszmakeup.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...