8 maja 2014

Podwójne standardy


                Polska to kraj, który lubi piwo, drób i gwałty. Za to nie lubi pedałów, sałaty i kup.

                My, Polacy, lubimy podwójne standardy. Jeśli jesteś mężczyzną i bijesz żonę, jest w porządku, dopóki chodzisz do kościoła i grillujesz surowe mięso. Jeśli jesteś mężczyzną, nie chodzisz do kościoła, kupujesz jarmuż i masz męża, którego w dodatku nie bijesz – masz przesrane.

                A’propos kup. Nikt nie lubi kup, ale każdy lubi psy, dopóki kup nie robią. Jak robią kupy, to nas irytują, jak jedną z moich czytelniczek pod ostatnią notką, której kot  jest wkurzający i ma ochotę wyrzucić go przez okno, ponieważ miauczy i chce się przytulać.

double standards

czyt. więcej
                Kiedy więc Polakom puszczają nerwy? Kiedy powiemy im, że nie lubią kup, bo ich nie sprzątają. Umieszczając Polskę w kupie, równie dobrze umieszczamy się w grobie. Jeśli nie mamy porshaka na podwórku, którego możemy sprzedać aby opłacić karę z KRRiT, to nie róbmy tego. NIGDY. Nie wolno obrażać drobiu, nie wolno obrażać orła. I Papieża. I Schabowego Pana Naszego.
                Ale z drugiej strony, możemy zgwałcić kelnerkę, bo pamiętajcie – prawdziwy dżentelmen zawsze gwałci, jeśli ta głupia suka każe mu pić napój z gwinta. TFU! Poza tym pamiętajmy, gwałt to nasze narodowe dziedzictwo. Jako, że Polacy zawsze mieli szczęście/pecha do wojaczki, gwałty, grabieże i bohaterska walka na froncie była u nas na porządku dziennym. Zapewne większość Polaków z gwałtów pochodzi. Przecież to jest w porządku. Nie jesteśmy barbarzyńcami jak Ci TFU! Eurozłodzieje TFU! którzy TFU! zabraniają TFU! obcinać TFU! psom TFU! ogony TFU! Jak można być takim barbarzyńcom i pozwalać tak promować naturę i zakazywać ucinania zwierzętom ogonów?
                A’propos natury – pamiętajcie, homoseksualizm jest wbrew naturze!

double standards

Powiedz im, że są pedałami – no dalej, przecież masz kły, które czynią Cię prawdziwym mięsożercą!                Powyższy artykuł ma wydźwięk ironiczny. Zasponsorował go przeciwnik Unii Europejskiej, kandydat do Parlamentu Europejskiego.

double standards

Pan TFU Janek TFU Korwin TFU Mikke TFU.  
                Zafascynowana wynajęciem przez tego Pana w ostatnim czasie marketingowców, którzy prowadzą ciekawą, kilkuosobową batalię w Internecie na chwałę i cześć wodza – postanowiłam poświęcić mu tę oto skromne miejsce w moich Internetach. Zapewne pod spodem padną epickie pytania, takie jak: On nic takiego nie powiedział! Zacytuj! To manipulacja! Brak ci argumentów!
A następnie równie epicki epitet: jesteś lewacką kurwą!


Lewacka Kurwa Publiczna Pralnia postanawia jednak jasno przemówić do narodu – pijcie z gwinta, jedzcie jarmuż, kochajcie swoje psy i ich kupy, a pamiętajcie, że:

 gwałt to skurwysyństwo

i ten, kogo gwałt bawi, nie powinien być reprezentantem naszego, bądź co bądź, pięknego kraju. Pamiętajcie o tym, jak będziecie głosować.

Ave Seitan!

Na ból dupy, źródła:
jot ka em u Łukasza, który był nadzwyczaj dzielny
I nie, to nie lewacka manipulacja, ten Simba naprawdę go kocha.

17 komentarzy:

 1. Świetny post, trafiłaś w sedno. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że ktoś jeszcze tak uważa :)

   Usuń
 2. Brawa za post! Kłaniam się nisko :) i piję koktajl z jarmużu z psem śpiącym obok (którego kupy sprzątam, co by nie było niedomówień ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham Cię Kobieto!
  To napisałam ja. Też lewacka i też... no wiesz. :)

  I chcę mieć prawo do glosowania w wyborach. Tak, chcę.

  OdpowiedzUsuń
 4. wpadłam przez przypadek do Pralni i zostanę tu na dłuzej.
  Banalizowanie gwałtów w polskich mediach jest nagminne i wszelkie kabaretowe skecze nasmiewajace sie z gwaltow wcale nie poprawiaja sytuacji :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję, że zostaniesz tutaj na dłużej :)

   Usuń
 5. Z wielu rzeczy można żartować, ale nie z gwałtów. Uważam, że każdego, kto kogoś zgwałcił, powinno się też zgwałcić - najlepiej kijem od szczotki.
  Oglądałyście "Dziewczynę z tatuażem"? Tam laska dobrze rozprawiła się z gościem, który gwałcił i zmuszał do seksu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałyście i czytałyście, co polecam! :) Cała trylogia świetnie rozprawia się z seksizmem.

   Usuń
 6. Mocne słowa
  Kocham swojego psa i muszę liczyć się z tym że się skupkać musi ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś przypadkiem trafiłam i podczytuję teraz po cichutku. W pełnej rozciągłości się zgadzam. Osobiście psa nie posiadam, ale TRZY koty. I męża, do niedawna wieloletniego konkubenta (uwielbiam to słowo) :) Wspominam o mężu absolutnie nie żeby się chwalić jedynie z powodu , częstej reakcji na liczbę posiadanych Sierściuchów (które to śmierdzą i mogą w śnie mnie zagryźć rzucając się chciwie na moją szyję) pt: "nic, tylko zdewociała stara panna, chłopa brakuje to zbiera". Na dodatek mięsa nie jem (wariatka?), firm "cruelty free" namiętnie szukam na półkach sieciowej drogerii (szalona?) wzbudzając każdorazowo podejrzenia ochroniarza. Ostatnio przegięłam oświadczając, że chcę dla kotów mych osiatkować balkon :) Aaa i sama się jeszcze proszęo wiadome nosząc nieprzyzwoicie krótkie spódnice do trampek oczywiście :) Także jarmużożercy, posiadacze twórców kup łączmy się!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...